Rolety Warszawa

O nas

     Naszym celem jest zadowolenie klienta. Dobrze wiemy, że klient zadowolony może polecić naszą firmę innym znajomym :). Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z miłą chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.
     Pomogliśmy już wielu klientom w rozwiązaniu ich problemów, postaramy się także rozwiązać i Twój problem.
     Do Twojej dyspozycji Masz mnóstwo komunikatorów takich jak Gadu Gadu, Skype, Rozmowa przez czat, formularz kontaktowy, tel. stacjonarny, komórkowy i e-mail. Proszę skorzystaj z dowolnej formy, odezwiemy się na pewno.


      Do czego dążymy.

      Staramy się abyś był zadowolony z naszych usług i produktów. Już od momentu gdy sięgasz po słuchawkę telefonu lub gdy piszesz do nas e-maila, stawiamy na dobry kontakt z Tobą.

      Zebrane dotychczasowe doświadczenie z realizacji wcześniejszych zamówień, kontakty z wcześniejszymi klientami i ich sugestie, dodatkowo wpłyną na skuteczność przy realizacji zamówienia.

      Staramy się by jakość wykonania rolet była na najwyższym poziomie, od momentu produkcji, montażu, aż do akceptacji przez klienta - Ciebie.

      Nasze produkty są odpowiednio zapakowane co ułatwia odpowiednie ich przetransportowanie do mieszkania klienta - miejsca montażu.

      Chcemy zaoferować Tobie nasze produkty i usługi od najlepszej strony.

      Wygoda.

      Już teraz możesz zamówić bezpłatny pomiar okien w Twoim domu.(bezpłatny pomiar dotyczy Warszawy i bliskich okolic. Inne miejsce pomiarów wymaga uzgodnienia z naszym pracownikiem)
      Po uzgodnieniu terminu z naszym pracownikiem pojawi się u Ciebie handlowiec przedstawiając Ci ofertę.
      Podczas tego spotkania handlowiec będzie posiadał przy sobie:

 • katalog tkanin do rolet,
 • przykładowe mechanizmy rolet,
 •      Możesz swobodnie wyjąć z katalogu wybraną przez Ciebie tkaninę i przyłożyć ją do okna, ściany, mebli tak by sprawdzić czy wybrany kolor pasuje do wnętrza.

       Podobnie jest z mechanizmami rolet. Można sprawdzić działanie rolet i mechanizmu rozwijania tkaniny tzw. samohamującego.

        Staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie mechanizmu rolety właściwe dla Twojego typu okien.
       Poinformujemy Cię jeżeli będą możliwe tańsze rozwiązania. Przedstawimy Ci również te droższe rozwiązania i porównamy je rozważając za i przeciw.

        Dobry kontakt.

       Dobry kontakt z Tobą i innymi klientami to podstawa. Nie marnujemy Twojego czasu. Staramy się o sprawną realizację zamówienia.

       Dostępne na naszej stronie komunikatory Gadu Gadu, Skype czy też Rozmowa przez czat obniżą dodatkowo koszty związane z realizacją zamówienia.

       Do tradycyjnych rozwiązań w kontaktach z nami Masz nasze numery telefonów:
  telefon stacjonarny: 022 841 00 15
  komórkowy w sieci ERA GSM 602 737 066.

  Skontaktuj się z naszym ekspertem.

  Rolety Warszawa: ul. Bartycka 175 pawilon P  Zachęcam do dokonania, we własnym zakresie,  wstępnych  pomiarów okien i podania tych wymiarów w  formularzu  kontaktowym. Po otrzymaniu takiej  informacji możemy  dokonać wstępnej wyceny na  wybrane modele rolet i  przesłać  ją  na Twojego e-maila.


  Live Help
  Rolety Warszawa kontakt

  Formularz kontaktowy:

  Proszę zostaw wiadomość
  * Podaj obok sumę liczb:
  Kontakt z nami

  Gadu - Gadu status:Gadu-Gadu:

   Napisz do nas na GG:  6755192 

  Skype status: Skype 

  zadzwoń do:  pracownik sklepu

  Rolety Warszawa ul. Bartycka 175 pawilon P

  Reklama:

  Zareklamuj się w Rolety Warszawa Banner Reklamowy szerokość-225; wysokość-139

  Zareklamuj się w Rolety Warszawa Banner Reklamowy szerokość-225; wysokość-139